Chcete mať zdravé zvieratá?

  • Viete ich ozdraviť bez liečiv a medikácií?
  • Chováte si doma zvieratá pre vlastnú produkciu zdravých vajec, mäsa a mlieka?
  • Chováte si a staráte sa pre potešenie o domáce spoločenské zvieratká (psy, mačky, okrasné vtáčiky, zajace…)?

Podporte život Vašich zvierat!!!

Domáce zvieratá
Domáce zvieratá

Používajte potencované probiotiká ako zdroj životnej energie pre zdravie Vašich zvierat. Pri chove zvierat sa držte princípmi v súlade s prírodou: Existencia vyšších živých organizmov závisí od podpory prežitia nižších živých organizmov. Potencovanými probiotikami podporte život Vašich zvierat podporou života nižších živých organizmov vo vnútri zvierat a v okolitom prostredí kde sa zdržiavajú.

Živé probiotiká podporujú životu prospešné mikroorganizmy v tele Vašich domácich zvierat, ktoré budú vnímavejšie na Vaše povely, veselšie, produkơ vnejšie a hlavne zdravé.

Potencované probiotiká je cesta k zdravým zvieratám bez antibiotík a chemoterapeutík. Potencované probiotiká: PROPOUL, PRORABBIT, PROGAL, PROPIG, PROBIODOG a PROPIGEON Vám zabezpečia u zvierat vyššiu obranyschopnosť pred infekčnými ochoreniami trávenia a prevenciu dietetických porúch v jednotlivých fázach života.

Probiotiká
Probiotiká

Potencované probiotiká nahrádzajú antibiotiká. V prípade nutnosti použitia a antibiotík až po ukončení liečby antibiotikami aplikujte probiotiká, ktoré osídlia potrebnú mikroflóru v tráviacom trakte, ktorá bola zásahom antibiotík odstránená z organizmu.

Probiotiká si dobre poradia v tele zvierat aj s toxínmi a jedmi z chemicky postrekovaných, geneticky modifikovaných a rafinovaných krmív. Ak očakávate mláďatá, jednoznačne podávajte probiotiká matkám pred narodením a počas kojenia na posilnenie imunity a mláďatám v období vývoja mikroflóry.

Chovatelia domácích zvierat na produkciu domácich zdravých potravín získajú vyššiu produkciu s lepšou využiteľnosťou dostupného krmiva a skutočne chutné, zdravé domáce špeciality, ktoré ľahko odlíšite chuťou a výživnou hodnotou od komerčných živočíšnych potravín. Účinky potencovaných probiotík boli overené a vyvinuté v spolupráci s Univerzitou Veterinárneho Lekárstva a Slovenskou Akadémiou Vied Košice.

Autor: Ing. Rastislav Bobček PhD