Pre holuby

Pre holuby

Spoločnosť Product Feed a.s. Vám prináša vysoko kvalitné produkty pre drobnochovateľov holubov: holub
balenie Maloobchodné ceny s DPH

Proteo-BioLac. Sušené pivovarské kvasnice doplnené sušenou srvátkou sú veľmi dobrým doplnkom do základných krmív a zdrojom energie.

1 kg – sáčok 4,10 EUR

Proteo-BioEnergo. Sušené pivovarské kvasnice obohatené rastlinným olejom sú veľmi dobrým doplnkom do základných krmív.

1 kg – sáčok 4,10 EUR

Proteo – Bio Kar – karnitín. Sušené pivovarské kvasnice doplnené sušenou srvátkou a karnitínom sú veľmi významným doplnkom základných krmív. Karnitín je výborným doplnkom pri zvýšenej telesnej námahe a veľmi dobrý zdroj rýchlej a ľahko využiteľnej energie. Srvátka je časť zrazeného mlieka, ktorá pomáha odvádzať toxické látky z organizmu, podporuje činnosť obličiek a pod.

1 kg – sáčok 7,20 EUR

Proteo – BioVital – cesnak. Sušené pivovarské kvasnice doplnené sušenou srvátkou a cesnakom, sú významným doplnkom do základných krmív. Cesnak má okrem iného antibakteriálne, protiplesňové účinky a zvyšuje imunitu.

1 kg – sáčok 4,40 EUR

Proteo – BioAroma – anýz. Sušené kvasnice so srvátkou a anýzom. Anýz je pre holuby veľmi vhodným ochucovadlom. Kvasnice sú dobrým zdrojom rýchlej a ľahko využiteľnej energie. Srvátka je časť zrazeného mlieka, ktorá pomáha odvádzať toxické látky z organizmu, podporuje činnosť obličiek a pod.

1 kg – sáčok 4,40 EUR

Grit – pre holuby, hrabavú a vodnú hydinu (kúsky vápenca, ktorými si vták trénuje a udržiava sval v krku slúžiaci na rozomielanie)

1 kg – sáčok 1,20 EUR
Pivovarské kvasnice majú pozitívny vplyv na trávenie, rast mladých a zvyšujú odolnosť proti chorobám a stresom. 1 kg – sáčok 3,50 EUR
5 kg – taška 13,90 EUR
Pivovarské kvasnice granulované 1 kg – sáčok 4,10 EUR
5 kg – taška 15,50 EUR
Aqua – Grow -Acid 75 ml 5,20 EUR
Aqua – Grow -Acid 300 ml 12,50 EUR

pigeons